Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 23. august
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.510.9484.31%
Gaming Innovation G... 4.535.4921.19%
Questerre Energy C... 4.835.8521.12%
Golden Ocean Group 57.1569.1020.91%
Songa Offshore 34.9041.6019.20%
Fred. Olsen Energy 8.5110.0518.10%
Belships 4.255.0017.65%
Norwegian Air Shut... 175.70203.5015.82%
Biotec Pharmacon 5.546.4015.52%
Norway Royal Salmo... 138.50160.0015.52%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.400.62-85.91%
InterOil Exploration... 6.313.47-45.01%
Seadrill 3.582.12-40.78%
Skiens Aktiemølle 18.6011.50-38.17%
Cxense 72.0045.00-37.50%
Polarcus 1.941.36-29.90%
Prosafe 30.9024.20-21.68%
Thin Film Electronic... 3.903.20-17.95%
NextGenTel Holding 22.8018.80-17.54%
Petrolia 4.193.60-14.08%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 1.265.85364.29%
Asetek 26.00107.00311.54%
Odfjell Drilling 6.4623.60265.33%
Norwegian Energy C... 84.00255.00203.57%
I.M. Skaugen 2.427.12194.21%
Nordic Nanovector 28.3077.60174.20%
Wallenius Wilhelmse... 20.1051.25154.98%
Targovax 8.0019.20140.00%
Havyard Group 7.7517.40124.52%
Funcom 1.212.71123.97%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 394.005.55-98.59%
Farstad Shipping 9.600.28-97.08%
Hiddn Solutions 67.002.80-95.82%
SeaBird Exploration 9.000.62-93.11%
Havila Shipping 1.760.16-90.91%
Seadrill 21.682.12-90.22%
Storm Real Estate 6.450.84-86.98%
Skiens Aktiemølle 65.0011.50-82.31%
Solon Eiendom 88.0017.80-79.77%
Cxense 162.0045.00-72.22%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
onsdag 23/08-2017 13:48:57