Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 13. desember
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Element 2.013.0049.25%
Cxense 43.5055.2527.01%
Petroleum Geo-Serv... 12.4915.6525.30%
NEL 2.863.5724.83%
Questerre Energy C... 4.475.4421.70%
Golden Ocean Group 60.5072.3019.50%
BW LPG 30.0035.5718.57%
Targovax 14.9017.1014.77%
Napatech 18.6021.3014.52%
FLEX LNG 10.5011.9513.81%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.680.29-57.35%
I.M. Skaugen 3.662.44-33.33%
Havyard Group 15.8010.80-31.65%
DOF 0.850.60-29.41%
Prosafe 12.109.61-20.58%
SeaBird Exploration 0.300.24-20.00%
Seadrill 2.802.27-18.93%
Borgestad 64.2553.00-17.51%
InterOil Exploration... 2.572.12-17.51%
Storm Real Estate 0.760.65-14.47%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 103.50284.00174.40%
Odfjell Drilling 14.5034.70139.31%
Songa Offshore 27.0059.25119.44%
Golden Ocean Group 34.6072.30108.96%
Zalaris 30.5057.2587.70%
Wallenius Wilhelmse... 30.0055.7585.83%
Kongsberg Automot... 5.6410.3583.51%
NEL 2.073.5772.46%
SAS AB 13.9023.9071.94%
NTS 27.2042.5056.25%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 6.970.24-96.56%
Seadrill 31.502.27-92.79%
Havila Shipping 1.530.13-91.50%
Norske Skogindustr... 2.880.29-89.93%
Storm Real Estate 4.100.65-84.15%
Hiddn Solutions 10.002.11-78.90%
Polarcus 3.500.79-77.43%
Prosafe 38.309.61-74.91%
S.D. Standard Drillin... 4.651.43-69.25%
Avocet Mining 5.501.99-63.82%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
onsdag 13/12-2017 02:48:23