Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 25. februar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
TTS Group 4.306.6053.49%
SalMar 210.80287.8036.53%
BerGenBio 35.2047.6035.23%
Bakkafrost 312.40393.0025.80%
Lerøy Seafood Grou... 39.0648.3523.78%
REC Silicon 1.171.4322.98%
Austevoll Seafood 61.0074.0021.31%
Marine Harvest 134.40157.7017.34%
Norway Royal Salmo... 127.20148.2016.51%
Medistim 73.8085.0015.18%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 0.340.13-62.36%
Oceanteam 1.730.95-45.20%
GC Rieber Shipping 14.309.75-31.82%
Archer 12.369.29-24.84%
InterOil Exploration... 3.492.63-24.53%
Norwegian Air Shut... 235.00178.15-24.19%
I.M. Skaugen 2.241.75-21.96%
Storm Real Estate 1.140.90-21.05%
Fred. Olsen Energy 23.9419.00-20.63%
Atlantic Petroleum 13.3010.60-20.30%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 14.4537.10156.75%
Element 1.994.62132.16%
Wilson 7.0315.20116.22%
BW Offshore Limite... 21.0041.3096.67%
Songa Offshore 31.3053.2069.97%
Kongsberg Automot... 5.629.5169.22%
TTS Group 3.956.6067.09%
EVRY 17.8028.0557.58%
Tomra Systems 92.00140.8053.04%
NTS 29.7044.6050.17%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 9.400.13-98.64%
Havila Shipping 201.0010.02-95.01%
Norske Skogindustr... 2.310.25-89.18%
Seadrill 16.572.14-87.09%
Storm Real Estate 4.600.90-80.43%
I.M. Skaugen 8.091.75-78.39%
Oceanteam 4.280.95-77.85%
Avocet Mining PLC 6.821.75-74.34%
Prosafe 38.6011.80-69.43%
InterOil Exploration... 7.712.63-65.89%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
søndag 25/02-2018 14:27:45