Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 18. oktober
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 0.280.4250.00%
Electromagnetic Ge... 2.303.2842.61%
Photocure 23.2031.9037.50%
Fred. Olsen Energy 9.9013.1032.32%
Wentworth Resourc... 2.403.1230.00%
Gyldendal 275.00355.0029.09%
Panoro Energy 3.304.2428.48%
Seadrill 1.742.2328.16%
NextGenTel Holding 18.0023.0027.78%
Songa Offshore 48.3059.5023.19%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 8.355.59-33.05%
I.M. Skaugen 5.313.70-30.32%
NEXT Biometrics Gr... 54.2538.50-29.03%
Sevan Marine 14.5010.75-25.86%
Polarcus 1.170.88-24.79%
Napatech 23.4018.10-22.65%
Thin Film Electronic... 2.942.29-22.11%
Intex Resources 1.481.20-18.92%
Solstad Farstad 7.025.85-16.67%
Goodtech 6.755.76-14.67%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 83.50277.00231.74%
Asetek 39.00119.50206.41%
Odfjell Drilling 12.2031.30156.56%
Songa Offshore 24.0059.50147.92%
Golden Ocean Group 31.1066.90115.11%
Jinhui Shipping and ... 4.959.90100.00%
Targovax 8.9017.5096.63%
Akastor 8.8117.1094.10%
Havyard Group 8.2516.0093.94%
InterOil Exploration... 1.613.0488.82%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 8.190.42-94.87%
Havila Shipping 1.550.15-90.32%
Seadrill 19.002.23-88.26%
Storm Real Estate 4.700.78-83.40%
Norske Skogindustr... 2.950.53-82.03%
Polarcus 4.100.88-78.54%
NEXT Biometrics Gr... 156.0038.50-75.32%
Cxense 152.0043.00-71.71%
Avocet Mining 8.502.44-71.29%
Opera Software 57.7522.90-60.35%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
onsdag 18/10-2017 09:32:07