Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 25. juni
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Sevan Drilling 2.713.4025.46%
SAS AB 15.5017.9015.48%
Kitron 6.757.7815.26%
Ekornes 103.50119.0014.98%
Thin Film Electronic... 3.443.9414.53%
Atea 99.25113.0013.85%
Norwegian Finans H... 68.5077.2512.77%
Scatec Solar 40.8045.8012.25%
Akastor 12.0013.4512.08%
Zalaris 46.3051.5011.23%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 2.890.70-75.78%
Bergen Group 3.411.64-51.91%
Electromagnetic Ge... 4.342.59-40.32%
Petroleum Geo-Serv... 20.1214.37-28.58%
Polarcus 2.771.99-28.16%
Fred. Olsen Energy 17.8013.60-23.60%
NEXT Biometrics Gr... 84.7565.00-23.30%
Targovax 27.1020.80-23.25%
Archer 11.709.06-22.56%
I.M. Skaugen 8.807.00-20.45%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 20.60110.50436.41%
Odfjell Drilling 4.6418.70303.02%
Questerre Energy C... 1.214.66285.12%
I.M. Skaugen 1.907.00268.42%
Nordic Nanovector 23.7085.55260.97%
InterOil Exploration... 2.257.19219.56%
Norwegian Energy C... 82.50253.00206.67%
Targovax 7.9020.80163.29%
Data Respons 11.0027.50150.00%
Wallenius Wilhelmse... 20.4048.80139.22%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 422.004.33-98.97%
Farstad Shipping 11.650.28-97.60%
Hiddn Solutions 70.002.75-96.07%
Havila Shipping 2.020.17-91.58%
Storm Real Estate 6.510.70-89.25%
Seadrill 27.243.67-86.53%
Solon Eiendom 128.0017.50-86.33%
Skiens Aktiemølle 87.0019.90-77.13%
Prosafe 91.0024.50-73.08%
Polarcus 6.001.99-66.83%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
søndag 25/06-2017 22:37:00