Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 20. juni
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
InterOil Exploration... 3.004.8862.67%
Frontline 38.4248.2025.46%
Hexagon Composite... 21.0025.9023.33%
SeaBird Exploration 0.180.2121.87%
Solstad Farstad 5.686.8019.72%
Polarcus 2.052.4318.54%
Nordic Nanovector 50.9060.2018.27%
Ekornes 117.00137.4017.44%
BW LPG 29.8534.7316.35%
Tomra Systems 155.60179.6015.42%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 6.083.34-45.07%
Fred. Olsen Energy 14.337.98-44.31%
Seadrill 4.673.10-33.65%
IDEX 3.872.73-29.37%
Element 4.453.21-27.87%
REC Silicon 1.371.00-26.70%
Targovax 15.8011.98-24.18%
Prosafe 22.7017.24-24.05%
I.M. Skaugen 0.970.76-21.65%
BW Offshore Limite... 51.7041.55-19.63%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.7912.70165.14%
Petroleum Geo-Serv... 13.8935.27153.92%
Aker BP 121.70297.00144.04%
Element 1.393.21130.94%
BW Offshore Limite... 20.0041.55107.75%
Aker 284.00581.00104.58%
DNO 7.3514.1692.65%
BerGenBio 21.6041.5092.13%
PCI Biotech Holding 24.6047.2592.07%
TTS Group 3.376.2083.98%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 5.210.21-95.89%
I.M. Skaugen 7.300.76-89.59%
Elkem 235.0038.40-83.66%
IDEX 7.902.73-65.44%
Thin Film Electronic... 4.011.82-54.61%
Höegh LNG Holdings 81.0043.95-45.74%
Fred. Olsen Energy 14.657.98-45.53%
NEXT Biometrics Gr... 68.2537.30-45.35%
Targovax 21.0011.98-42.95%
Norwegian Energy C... 260.00152.00-41.54%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
onsdag 20/06-2018 01:54:25